O Portalu

„Głos Włocławianina” to niezależny portal poświęcony miastu Włocławek. Na portalu będą przedstawiane takie treści, jak:

  • zbiory ciekawostek na temat miasta,
  • artykuły poświęcone historii miasta, współczesnym wydarzeniom, kulturze, turystyce czy innym kwestiom związanym z miastem,
  • aktualne wydarzenia z miasta i okolic,
  • komentarze autora portalu na temat aktualnych wydarzeń czy też innych kwestii,
  • promowanie lokalnych twórców.

Portal jest w pełni niezależny tworzony przez młodego włocławianina interesującego się swoim miastem rodzinnym, w którym mieszka obecnie. Strona jest umieszczona na darmowym hostingu, przez co na serwerze jest ograniczone miejsce, a z czasem mogą pojawiać się reklamy, z których autor portalu nie czerpie żadnych korzyści. Za wszelkie problemy z tym związane przepraszam. Obecnie portalem zajmuje się jedna osoba, jednak jeśli ktoś chciałby pomóc w tworzeniu tej strony, to można się zgłaszać tutaj: kontakt. Portal będzie ciągle rozwijany i aktualizowany poza samymi treściami, żeby ułatwić czytelnikom korzystanie ze strony na komputerach lub też urządzeniach mobilnych. O wszelkich zmianach informacje się będą pojawiać w zakładce „Ogłoszenia”.

Poza portalem będą również prowadzone konta na portalach społecznościowych (Facebook, Instagram), kanał na platformie YouTube oraz serwer Discord do prowadzenia swobodnych dyskusji. Z czasem mogą również dojść różne akcje na rzecz miasta oraz jego mieszkańców jak i również inne projekty.

Układ portalu będzie na bieżąco dostosowywany w taki sposób, żeby ułatwić czytelnikom jego przeglądanie. Wszelkie teksty czy też multimedia publikowane na stronie będą podzielone na przygotowane wcześniej kategorie, żeby ułatwić wyszukiwanie treści na stronie. Na stronie zostaną również dodane przeróżne przydatne linki i odnośniki np. do innych lokalnych serwisów, stron czy też będą przypisy umieszczone w artykułach.


Portalem obecnie zajmuje się jedna osoba, a strona jest cały czas w trakcie rozwoju. Jeśli chciałbyś/chciałabyś wesprzeć rozwój portalu, pomóc np. w tworzeniu treści, w wyszukiwaniu informacji itd. można się skontaktować tutaj kontakt. Za wszelką pomoc autor będzie dozgonnie wdzięczny oraz postanowi się w jakiś sposób odwdzięczyć nie tylko ciepłym słowem. Niedługo na portalu pojawią się pierwsze teksty. Zapraszam do czytania i śledzenia portalu :)